MENÜ
İstanbul 11°
Favori Lezzetler
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Mim Kahve Eminönü
Elif Özkan / Mekan Yazarı
YAZARLAR
24 Nisan 2019 Çarşamba

Mim Kahve Eminönü

Normalde gördüğümüz tek katına mekanın her kısmı sığdırılmış mekanlardan farklı olarak, 3 kattan oluşan şahane bir mekan; Mim Kahve Eminönü. Haydi gelin şimdi mekan detaylarına geçelim..

Bazı mekanlar insana huzur verir, gönül ferahlığı sağlar. Mim Kahve tam anlamıyla bunun tanımı. Mim Kahve’ye her adımınızda sizleri bu zamandan alıp, başka yerlere götürüyor.. Mekanın iç dizaynı, çalan müzikler ve özellikle de konumu itibari ile (Eminönü) o eski tozlu raflarda yer alan zamanları yaşıyorsunuz.

Mekan: Mekana ilk geldiğinizde duvardaki o güzel çizimler dikkatinizi çekiyor. Buradan bile mekana verilen emeği anlayabiliyorsunuz J Mim Kahve’nin her köşesi adeta bir kartpostal gibi düzenlenmiş. Her katında oturmanız için güzel köşeler var. Asıl olan manzarası.. Tüm İstanbul ayaklarınızın altında. Eminönü, Galata, Karaköy..

Menü: Manzaraya karşı bir  dinleneyim, hem kafam rahat olsun hemde tatlı bir şeyler yemek istiyorsanız burası sizin gerçekten ideal bir mekan. Özellikle magnolia tatlısını tatmalısınız, muhteşem ötesi!

Fiyat: Son zamanlarda bir çok mekanda görsellik her açıdan ön plana çıkartıldığı ve insanlarında bu görselliğe daha çok yöneldiği herkes tarafından farkedildi. Bu konuda mekan görselliğini bu algı oluşmadan öncede sabit tutup orta derecede fiyat skalasına sahip bir mekan. Kısacası her bütçeye uygun.

Mim Kahveye geldiğinizde sizlere tavsiyem; önce en üst katına çıkıp İstanbul manzarasına karşı bir tatlı ve kahveyle dinlenin, daha sonra diğer katları doya doya gezin.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu yazı henüz yorumlanmamış...

Diğer Yazıları
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Favori Lezzetler