MENÜ
İstanbul
Favori Lezzetler
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Kınalı Butik Otel..
Hafize Uncuoğlu / Lezzet Gezgini
YAZARLAR
29 Temmuz 2018 Pazar

Kınalı Butik Otel..

Kınalıada, konum olarak İstanbul’a en yakın olan Prens Adası’dır. Ada; yüzölçümü bakımından diğer adalara göre daha küçüktür. 

Günümüzde kışın 300 kişilik bir nüfusu, yazın 15 bine çıkmaktadır. Ayrıca Ermeniler özellikle yaz aylarında ev kiralayarak alışkın oldukları atmosferi yaşamaya devam ederler. Diğer adaların aksine Kınalıada’da fayton bulunmuyor. Görmek istediğiniz yere yürüyerek gitmek durumundasınız. Zaten her sokak birbirine çıkıyor ve tarihi turistik yerlere ulaşabilmeniz çok fazla vaktinizi almıyor. Türk, Rum ve Ermeni nüfusun bölgeye kazandırdığı önemli yapılar ve doğal güzellikler ile kartpostalı andıran bir görüntüye sahip olan Kınalıada’da görmeniz gereken yerler ise: Keşfedilmeyi bekleyen Kınalıada İstanbul’a yarım saatlik mesafeli konumu ile gün geçtikçe ilgi odağı oluyor. Fayton kullanılmayan adanın çiçek kokan sokakları ve tertemiz plajları tatilini geçirmek isteyenlerin uğrak noktası. Siz de küçük kaçamaklarla bölgeyi yakından tanıyabilirsiniz. 

Ada içerisinde toplantı ve seminerlerin düzenlenebileceği kapalı ve açık restoranları bulunan, havuzlu bir oteldir. Konforlu, huzurlu, deniz ve havuz keyfini bir arada çıkarabileceğiniz otel, sizlere benzersiz bir tatil seçenegi sunmaktadır. Özellikle balayı, evlilik yıldönümü gibi özel günlerde sizler için güzel bir alternatif olabilir. Ruhunuzu arındırırken bedenizi suya bırakabileceğiniz, kuş seslerinin dışında herhangi bir ses duyamayacağınız masmavi gökyüzünü seyrederek uykuya dalacağınız, tarihi sokaklardaki konakları seyretmenin büyük hazzını yaşamanıza olanak kılan kınalı butik otel de yerinizi ayırtın.

www.kinalibutikotel.com

Rezervasyon 
Gsm 0533 760 89 01

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu yazı henüz yorumlanmamış...

Diğer Yazıları
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Favori Lezzetler