MENÜ
İstanbul 11°
Favori Lezzetler
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Gerçek Ödül Zamanı...
Ayvaz Akbacak
YAZARLAR
28 Haziran 2019 Cuma

Gerçek Ödül Zamanı...

Sevgili okurlarımız.

Ülkemizde her dalda verilen cemiyet sosyete mekan  yas kış derken haftaya 3 ödül gecesi düşüyor.
Tabi bu törenler  malasef ki. Aynı yüzler aynı insanlar üzerinden dönüyor. Sektör dışı çok beni ilgilendirmiyor ama içinde bulunduğum sektör 30 yıllık bilgi birikimi gözlem derken bazı gerçekleri acı ama kabul ediyoruz sosyal medyadaki sahte gurmeler. Yemek yazarları yumurta kırmayı bilmeyip yumurtanın hikayesini anlatan bi dünya gereksiz sosyal medya şarlatanları.
Hem sektörü hem sektör yatırımcılarını baltalayıp kandırmakta. 2019 yılında favori medya grup olarak aldığımız kararda artık bu tarz insanlara pirim vermeden bu işin gerçek duayenlerinden oluşan kadromuzla alanında uzman ekip arkadaşlarının yürüttüğü  gerçek değerlendirmelerin yapılıp çoklu kararların verildiği bir platform olarak. 
Sizlere. Müjdeli haberi ben sayfamdan vermek istedim.
Favori mekan ödülleri  yazın sonunda sahiplerini bulacak. Torpil olmaksızın gizli gidip tatdığımız. Ve kalitesinden ödün vermeyen gerçek mekanların ödüllerini bulacağı bu gecede ülkemizin gerçek lezzet ustaları kalite mekanları çıkış yapanlar gibii bir çok dalda ödül katoğorisi olacak. 1 yıldır yürüttüğümüz gizli tatdımlar tamamen yurtdışındaki michelin değerlendirmesini andıran gizlilikte yapılmakta. Süprizler için takipte kalın.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu yazı henüz yorumlanmamış...

Diğer Yazıları
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Favori Lezzetler