MENÜ
İstanbul 18°
Favori Lezzetler
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Bursa'da Kestaneli Lezzetler Şöleni
Merve Uçan / Lezzet Gezgini
YAZARLAR
8 Aralık 2017 Cuma

Bursa'da Kestaneli Lezzetler Şöleni

Bu yıl birincisi düzenlenen kestaneli lezzetler yarışması rekor katılımla gerçekleşti. Bursa Gastronomi Derneği Başkanı Chef Emre İdrisoğlu tarafından yapılan organizasyon büyük bir başarıya imza attı. Moderatörlüğünü Özlem Mekik'in yaptığı festival'de sektörün önde gelen isimleride konuk oldu.

Şehir içinden ve dışından katılan genç chef adayları hünerlerini sergiledi. Kendi alanında başarılarını ispatlamış cheflerin başta favorilezzetler.com yazarlarından Gurme Chef Haldun Tüzel'in de juri üyeliği yaptığı yarışmada yarışmacıların heyecanı göze çarptı. Deneyimli chefler tecrübelerini yarışmacılarla paylaşıp onlara uyarı ve önerilerde bulundu. Bursa' da yapılan en başarılı organizasyon olarak hafızalara kazandı. Bu başarının en büyük mimarı Bursa Gastronomi Derneği Başkanı Chef Emre İdrisoğlu festivali şöyle ifade ediyor; "İlk defa yapılan bir organizasyon olarak bu başarı bizleri mutlu etti.

Saygıdeğer cheflerimize ve jüri üyelerimize  yarışmamıza verdikleri desteklerden ötürü çok teşekkür ediyorum. Bursa' da onları ağırlamaktan onur duyduk. Çok güzel projelerimiz var. Derneğimiz birçok organizasyon ile genç chef adayları ve profesyonel cheflere kendilerini gösterebilecekleri platformu sağlayarak destek olmaya devam edecek. Nice güzel başarılara " dedi.

Genç chef adaylarının yarışma süresince ortaya çıkarttıkları lezzetler ve sunumlar herkes tarafından beğeni topladı. Yaratıcılık ve başarıları ile göze çarpan chef adaylarının ileride ülkemizi en iyi şekilde temsil edip gastronomi alanında bizi çok iyi yerlere taşıyacaklarına inancımız tam diye sözlerini tamamladı. Favorilezzetler.co yazarlarından Chef Merve Uçan'da festivali gün boyu takip etti.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar
 Emre İDRİSOĞLU
 9 Aralık 2017 Cumartesi 07:42
Öncelikle değerli yazarınız merve uçan''a ve daha sonra bütün favori lezzetler ekibine teşekkür ediyorum emeklerinize sağlık.
Diğer Yazıları
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Favori Lezzetler