MENÜ
İstanbul 16°
Favori Lezzetler
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Uno Ekmek’den Türkiye’de bir ilk: zengin içerikli “Kahvaltılık Ekmek” çıktı!
Tanıtım
7 Mart 2019 Perşembe 00:55

Uno Ekmek’den Türkiye’de bir ilk: zengin içerikli “Kahvaltılık Ekmek” çıktı!

Türkiye’nin kahvaltıya özel olarak üretilen ilk ekmeği tam tane tahıllı “UNO Kahvaltılık” ekmek, kuru meyveler, tahıllar fındık ve ayçekirdeğinden oluşan zengin içeriği ve besleyici özel formülüyle tüketicilerin beğenisine sunuldu

UNO Kahvaltılık ekmek, eşsiz lezzetinin yanısıra, günlük olarak ihtiyaç duyulan protein, lif, vitamin ve mineralleri sağlıyor. Ayrıca, tam tane tahıl olma özelliğiyle buğdayın doğasından gelen tüm besleyiciliği içeriğinde barındırıyor. UNO Kahvaltılık ekmeğin içerisinde hurma, kayısı, yulaf ezmesi, ayçekirdeği, fındık ve darı gibi faydaları saymakla bitmeyen besinler bulunuyor. Bu besinlerde bulunan birbirinden farklı bir çok vitamin ve mineral sağlığa faydalı etkiler gösteriyor. Ayrıca üründe bulunan ve antik bir tahıl olan çiya tohumu, sahip olduğu yüksek Omega-3 özelliği ile kalp ve damar hastalıklarını önlemede etkili olurken, yapısında bulunan lif sayesinde kan şekerini düzenliyor.

Tek bir dilimi tüm kahvaltı ihtiyacını karşılıyor!

“Tek başına yeter!” sloganıyla satışa sunulan, besleyiciliği kadar pratikliğiyle de tüketicilerine kullanım avantajı sağlayan UNO Kahvaltılık Ekmeğin, sadece bir adeti kahvaltı ihtiyacını karşılıyor.Özellikle, dinamik ve hareketli bir yaşam tarzına sahip bir çok kişi, fırsat bulup sağlıklıkahvaltı yapamıyor. Güne başlarken geçiştirilen kahvaltı, sağlıksızbeslenmeye sebep olurken, lezzetli kahvaltı keyfini de alıp götürüyor. UNO Kahvaltılık ekmek ise güne başlarken yaratılan en küçük arada bile lezzetli bir kahvaltı imkanı sunarak günlük protein, lif, vitamin ve mineral alımınadestek oluyor. Güne iyi bir kahvaltıyla başlamak, günlük stresten uzaklaştırırken, daha verimli, keyifli ve sağlıklı bir gün geçirmenizi sağlıyor.

Uno Kahvaltılık ekmeğin lezzetinin yanısıra ambalajı da kullanım avantajı sağlıyor. Modifiye atmosfer paketleme teknolojisiyle paketlenen Uno Kahvaltılık Ekmeğin ambalajı, ürünü dış faktörlere karşı korurken, daha uzun süre taze kalmasını sağlıyor.

UNO’nun dünya standartlarında üretim yapan tesislerinde, hijyenik şartlarda, el değmeden üretilen, 8 adet 400 gram ambalajlarda market raflarında yerini alan Türkiye’nin ilk kahvaltılık ekmeği UNO Kahvaltılık’ın tavsiye edilen satış fiyatı; 11.95 TL

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Favori Lezzetler