MENÜ
İstanbul 23°
Favori Lezzetler
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Ünlüler, Kadınlar Günü’nü Mengerler’de Kutladı
Tanıtım
1 Nisan 2019 Pazartesi 21:47

Ünlüler, Kadınlar Günü’nü Mengerler’de Kutladı

Ceren Hindistan dünyaca ünlü bir marka ile makyaj koleksiyonu hazırladığını açıklarken, Aslı Turanlı adının aşk dedikodularına karıştığı Faruk Çolakoğlu ile sadece arkadaş olduğunu söyledi.

Mengerler Bostancı’nın düzenlediği 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinliğine Pınar Dilşeker, Hande Kazanova, Özlem Mekik, Aslı Turanlı, Hazım Körmükçü ve Zeynep Tandoğan, Zeynep Mansur, Ceren Hindistan, Elif Korkmazel, Gülseren Zanbak, Yasemin Zanbak, Nusret Güldalı gibi iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Hazım Körmükçü ve Zeynep Tandoğan mutluluk pozları vererek yakında bir reklam projesinde yer alacaklarını anlattılar.

Attıkları her adımda cinsiyet eşitliği için çabalayan Mengerler Bostancı ekibi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kapsamında Favori Lezzetler organizasyonuyla bir etkinlik gerçekleştirdi. Genç yönetici Sevgi Ataman’ın ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe aralarında Pınar Dilşeker, Hande Kazanova, Tuncay Tapar, Özlem Mekik, Aslı Turanlı, Hazım Körmükçü ve Zeynep Tandoğan, Zeynep Mansur, Ceren Hindistan, Elif Korkmazel, Gülseren Zanbak, Yasemin Zanbak, Nusret Güldalı’nın yer aldığı iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri büyük ilgi gösterdi.

1939 yılında Ahmet Veli Menger öncülüğünde kurulan şirkette 4 kuşaktır kadınların da yönetimde olduğunu belirten Sevgi Ataman, “Bugün otomotiv, sanayi, turizm, sigorta ve ziraat sektörlerinde faaliyetlerini sürdüren büyük bir aileyiz. Bu ailede kadınların yeri çok büyük. 
Kaza yapıldığında karşısında kadın görenler rahatlıyor. Burada kadınlar motor, balata konuşuyor. Fırsat verildiğinde her işin altından başarıyla kalkacaklarını gösteriyorlar” dedi.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Favori Lezzetler