MENÜ
İstanbul 16°
Favori Lezzetler
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Ünlü şeflerle ‘Gastro Yaşam’ workshopları başlıyor!
Etkinlik
24 Mayıs 2019 Cuma 23:29

Ünlü şeflerle ‘Gastro Yaşam’ workshopları başlıyor!

Favori Medya Grup tarafından düzenlenen Uluslararası Gastro Yaşam workshopları serisi tüm hızıyla devam ediyor. Gastro Yaşam ev sahipliğinde GTD (Gastronomi Turizmi Derneği) işbirliğiyle gerçekleşecek workshopların konukları arasında ünlü şefler, akademisyenler de yer alacak.

Favori Medya tarafından düzenlenen Uluslararası Gastro Yaşam workshopları serisi tüm hızıyla devam ediyor. Gastro Yaşam ev sahipliğinde GTD (Gastronomi Turismi Derneği) işbirliğiyle gerçekleşecek workshopların konukları arasında ünlü şefler, akademisyenler de yer alacak.

WORKSHOP DAVETİ

Sizler de hem lezzetli, hem eğlenceli yiyecek ve içecek şölenleri düzenlemeyi planlıyorsanız, Türkiye’nin en favori şefleriyle, unutulmaz bir mutfak deneyimi için bizimle iletişime geçiniz.

KONUŞMACI DAVETİ

“Pişirsek, üzerine konuşsak nasıl olur” dersen, Yeme, içme ve eğlence sektörüne yön veren kişileri, konuşmacı olarak davet edebilir, başarı hikayeleri ile beraber gastronomi üzerine lezzetli bir sohbet gerçekleştirebilirsin.

ETKİNLİK DAVETİ

Hazırlamayı planladığın yemek davetlerinin bir bölümüne sana özel şefini dahil edebilir veya organizasyonun tamamını Türkiye’nin en favori şeflerine bırakabilirsin.

Hayal ettiğin içerikte workshop için bize ulaşın!

CHEF TALEBİ

Gastronomi alanındaki tecrübelerimizi kullanarak, restoran açmak isteyen ya da mevcut restoranını yenilemek isteyenlere menü, konsept danışmanlığı, eleman seçimi ve yerleştirilmesi (mutfak ekip kurulumu) tedarikçi seçimi, çalışanların eğitimi, menü tasarımı, menü fiyatlandırması, konsept seçimi ve geliştirilmesi gibi konularda destek arayanlara hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz.
Yeni açılan bir işletmesin ya da mevcut işletmende bazı yenilik ve değişimlere mi gitmek istiyorsun? Eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz arasından ister geniş kapsamlı bir destek talebinde bulunabilir, istersen de tek bir konuda yardımımızı alabilirsin.

Kısacası burada, işletmenin ihtiyaçlarına uzman desteğiyle çözüm bulabilirsin!

Hizmetlerimiz ile de işletmenizin sosyal medya yönetim danışmanlığı, PR desteği, lansman, açılış planlama ve organizasyon gibi ihtiyaçları karşısında biz her zaman desteğe hazırız.

GASTRO YAŞAM NELER YAPIYOR?

Favori Medya Grubu araştırmalar yaparak, yaptırarak mutfak zenginliklerimizi, yeme-içme ve sunma adabını bütün özellikleriyle ortaya çıkarmak amacıyla faaliyetini sürdürüyor. Yurt içi ve yurt dışında mutfağımızın tanıtılmasını sağlamak, bu alanda eğitimler düzenlemek, yeme-içme ile ilgili gelişmeleri izlemek, bu tür çalışmaları özendirmek, kuruluş amaçları arasında yer alıyor.

Türk mutfağı ile ilgili araştırmaları destekleyen, çeşitli yayınlar hazırlayan, panel, konferans ve geziler düzenleyerek, önceden belirlenen temalar çerçevesinde hazırlanmış menülerin ikram edildiği gastronomik zenginliği olan yemekleri de ön plana çıkartıyor. Favori Lezzetler “Gastro Yaşam” Coğrafî İşaretleme Sistemi” (Appelation d’origine Controlée) konulu workshoplarla, Türkiye’nin yöresel, özgün lezzetlerinin kalite standartlarının, üretim bölgelerinin ve kriterlerinin belirlenmesinin önemini vurguluyor.

www.favorimedyagrup.com

www.favorilezzetler.com

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Favori Lezzetler