MENÜ
İstanbul 20°
Favori Lezzetler
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Türkiye'nin 45 yıllık vazgeçilmez lezzeti Filiz yenilendi...
Tanıtım
4 Mayıs 2019 Cumartesi 16:32

Türkiye'nin 45 yıllık vazgeçilmez lezzeti Filiz yenilendi...

Özel harmanıyla yenilenen Filiz raflardaki yerini aldı Filiz, kuruluşunun 45'inci yılında baştan aşağı yenilendi.

Anadolu'nun dört bir yanında çiftçilerin özenle yetiştirdiği en kaliteli buğdayların özel harmanı yeni Filiz'de buluştu. Türkiye'nin dört bir yanında gerçekleştirilen tüketici araştırmaları ve Ar-Ge çalışması sonucu geliştirilen özel harman Filiz, dokusu, pişirme kalitesi ve kıvamıyla makarna severlere lezzet şöleni yaşatacak.

Türk mutfağının sevilen markası Filiz, 45’inci yılında makarnanın kalitesini ve lezzetini bir adım öteye taşıdı. Kuruluşundan günümüze ürünleriyle makarna sektöründe ilkleri gerçekleştiren Filiz; içeriğinden ambalajına, baştan aşağı yenilendi. Türkiye genelinde gerçekleştirilen tüketici araştırmaları ve bir yıllık Ar-Ge çalışması sonucu Filiz, özel harmanlı yeni lezzetine kavuştu.

TÜRKİYE GENELİNDE YAPILAN TESTLERDE TÜKETİCİLERİN BEĞENİSİ KAZANDI

Önemli bir yatırımla makarnanın kalitesini yükselten Filiz, Anadolu'nun dört bir yanında çiftçilerin özenle yetiştirdiği en kaliteli buğdayları yeni özel harmanda buluşturdu. Dokusu, pişirme kalitesi ve kıvamıyla öne çıkan yeni Filiz’in özel harmanı, Türkiye’nin dört bir yanında yapılan testlerde tüketicilerin büyük beğenisini kazandı.

YENİLENEN AMBALAJIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Bolu’da üretimini gerçekleştirdiği ürünleriyle yarım asra yakın süredir sofralara lezzet katan Filiz’in spagettiden erişteye, fiyonktan boncuğa, kalemden kelebeğe, kuskustan yumurtalıya ve burgu makarnaya kadar tüm çeşitleriyle hem geleneksel hem de modern tariflere lezzet katacak. Makarnanın kalitesini ve lezzetini özel harmanıyla yükselten Filiz, yenilenen ambalajıyla da dikkat çekiyor.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Favori Lezzetler