MENÜ
İstanbul 11°
Favori Lezzetler
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
“Türkiye Şefin En İyi Tabağı Yarışması”
Etkinlik
3 Eylül 2019 Salı 16:40

“Türkiye Şefin En İyi Tabağı Yarışması”

WorldFood İstanbul, dünyanın önde gelen şef, gurme, yemek yazarı, gazetecileri ve restoran işletmecilerinin üye olduğu World Gourmet Society (WGS) ile iş birliğini devam ettirerek uluslararası “Best Plate Challenge” yarışmasının bu sene de özel ortağı oldu.

Türkiye’nin dört bir yanındaki şeflerin uluslararası platformda tanınmaları, yerel ürünleri tanıtmaları, bölge ve kültürlerini paylaşmalarında bir köprü olmak amacıyla yarışma duyuruldu, Türk şefleri en yaratıcı tabaklarını ve kişiliklerini sergilemeye davet edildi.

‘Şef’in En İyi Tabağı Yarışması’ ile kişiliğini gösteren şefler ve en yaratıcı tabakları ödüllendiriliyor!

Yarışmaya katılan yüksek kaliteli, üstün niteliklerle yemek yapan ve servis eden otel/restoran/kafe şefler videografikler ile en etkili şekilde hazırlanmış, tabaklarının neden yaratıcı olduğunu ve neden eşsiz bir şef olduklarını anlatan, yerel malzemeler kullanarak ülke/bölgelerini temsil eden videolarıyla başvurdu.

Kabul edilen tüm videolar World Gourmet Society’nin (WGS) global topluluğuna ve de WGS tarafından belirlenen dünya klasmanındaki jüriye sunularak 8 ayrı kategoride değerlendirildi ve her kategori için finalistler belirlendi.

Yıldız Kategorinin “Şef Olarak Kişiliğini Göster!” olduğu bu yılki yarışmada, diğer kategoriler şu şekilde: En Yaratıcı Tabak - En İyi Malzeme Kullanımı - En İyi Pişirme Tekniği - En İyi Yerel Lezzet - En Profesyonel Hazırlanmış Video - En Eğlenceli Video - En İyi Sosyal Medya Etkileşimi

WGS iş birliği ve Aşçılar Derneği, Favori Lezzetler ve Gastronomi Turizmi Derneği destekleriyle düzenlenen “Türkiye Şefin En İyi Tabağı Yarışması” Ödül Töreni 6 Eylül Cuma günü saat 16.30’da WorldFood İstanbul’da olacak. Finalistler ve sundukları tabaklar burada olacak, her kategorinin kazananları ve 2019 yıldız kategori kazananı seremonide madalyalarının sahibi olacak.

Türkiye Şefin En İyi Tabağı Yarışması’na kabul edilen tüm yarışmacılar global yarışmaya da doğrudan katılma hakkı kazandı. Global final ise Ocak 2020’de Londra’daki prestijli Institute of Directors’ta gerçekleşecek.

Kişiliğini ve tabağını en yaratıcı şekilde ortaya koyan şeflerimizin, 6 Eylül’de WorldFood İstanbul Food Arena’da gerçekleşecek ödül töreniyle ödüllerine kavuşacağı bu günde görüşmek üzere!
Ücretsiz Online Davetiye için tıklayınız.

Finalist şeflerimizin tanıtım videosunu izlemek için tıklayınız. https://www.worldfood-istanbul.com/Sayfa/online-davetiye?utm_source=email&utm_medium=barter&utm_campaign=WFI_2019_VP_ShowContent_FavoriLezzetler_TUR_08/2019

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Favori Lezzetler