MENÜ
İstanbul 18°
Favori Lezzetler
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Tavuk Dünyası’nın Çanakkale’deki 2. restoranı
Tanıtım
8 Şubat 2019 Cuma 23:49

Tavuk Dünyası’nın Çanakkale’deki 2. restoranı

Tavuk Dünyası Çanakkaleli konuklarını, 17 Burda AVM’deki restoranından sonra şimdi de Biga Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde kapılarını açan yepyeni restoranında ağırlıyor.

Ödüllü leziz tavuklarını, enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatası ile birlikte kocaman doyurucu tabaklarda, ulaşılabilir fiyatlarla ve konforlu bir restoran atmosferinde konuklarına sunan Tavuk Dünyası Çanakkale’deki 2. restoranının Biga’da hizmete açtı.

Biga’nın giderek çok daha fazla ilgi gören ve en sosyal yerlerinden olan Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde hizmete başlayan bu yeni restoranıyla birlikte Tavuk Dünyası, AVM’ler dışında cadde şubeleri olarak hizmet veren restoranlarına da bir yenisini eklemiş oldu.

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, 2018 boyunca açtıkları 35 yeni şubeden sonra, 2019 yılına da hızlı bir başlangıç yaptıklarını ve yılın ilk günlerinden itibaren yeni şube açılışlarını sürdürdüklerini ifade etti. Volkan Mumcu, Çanakkale Biga’da açılan restoranlarıyla ilgili ise şunları söyledi: “Çanakkaleli konuklarımız Tavuk Dünyası lezzetleriyle ilk kez 17 Burda AVM’deki restoranımızla tanışmışlardı. Kendilerinin Tavuk Dünyası’na ve ürünlerimize gösterdiği ilgi sonucunda bizler de daha çok Çanakkaleli konuğumuzu ağırlamak üzere Çanakkale’deki 2. restoranımızı Biga Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde açtık. Bu yeni restoranımızla birlikte, yılın henüz çok başında olmamıza rağmen, 2019’un 6. şube yatırımını yaptığımız gibi, tüm Türkiye’deki lezzet noktalarımızın sayısını da 43 ilde 183 çıkarmış bulunuyoruz. Tavuk Dünyası’ndan yakın ilgisini hiç eksiltmeyen çok değerli misafirlerimize ve hedeflerimize giden yolda bize eşlik eden tüm yatırımcılarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.”

Tavuk Dünyası hizmete giren bu yeni restoranıyla birlikte Türkiye’deki cadde restoranlarının sayısını ise 46’ya çıkardı.

Farklı lezzetler, lezzetleri taçlandıran ödüller

Benzersiz lezzetlerin peşinde, sürekli yeni keşifler yaparak birbirinden enfes tarifler geliştiren Tavuk Dünyası, menülerini dünyanın farklı mutfaklarından aldığı ilham ile kendi AR-GE mutfağında, baş şefin liderliğinde, özgün marinasyon yöntemi ve dünya lezzetlerini taşıyan gizli reçetelerle hazırlıyor.

Tavuk Dünyası, tüm ürün çeşitlerinde taze sebze ve baharat kullanarak konserve ve şoklanmış ürünlere yer vermiyor. Ürünlerinde trans yağ oluşumuna meydan vermeden tüm menüler,

sağlıklı pişirme teknikleriyle hazırlanıyor. Her yeni sipariş için kişiye özel temiz bir tava kullanan Tavuk Dünyası, bu mükemmeliyetçi yaklaşımı ile kaliteden ödün vermiyor.

Türk damak tadına uygun menülerinde leziz tavuk, enfes soslu makarna ve taptaze Akdeniz salatasını birlikte sunan Tavuk Dünyası, restoranlarında misafirlerini lezzet ve kaliteli yaklaşımıyla ağırlıyor.

Tavuk Dünyası pazara girdiğinden bu yana, dünyaca ünlü bağımsız birçok kuruluş tarafından kalite, lezzet ve en çok tercih edilen marka kategorilerinde çeşitli ödüllere de layık bulundu. Tavuk Dünyası’nın en sevilen ürünleri ‘Kekiklim’, ‘Şefin Tavası’ ve ‘Közlüce’ Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü’nün (iTQi) 2018 yılı organizasyonu değerlendirmelerinde de 3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görüldü.

3 yıldır arka arkaya 3 farklı jüri heyeti tarafından ‘3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık bulunan Şefin Tavası ve Kekiklim’in elde ettiği bu kesintisiz başarı, Tavuk Dünyası’na aynı zamanda ‘Kristal Lezzet Ödülleri’ni de (Crystal Taste Award) kazandırdı.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Favori Lezzetler