MENÜ
İstanbul
Favori Lezzetler
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Reges, a Luxury Collection Resort & SPA, Çeşme
Favori Oteller
25 Temmuz 2019 Perşembe 21:34

Reges, a Luxury Collection Resort & SPA, Çeşme

Çeşme’de Haziran ayında kapılarını açan Reges, a Luxury Collection Resort & SPA, Çeşme, ikonik mimarisi ve deniz kenarındaki etkileyici ambiyansıyla Hemera Beach Restaurant’da unutulmaz bir gastronomi deneyimi sunuyor.

Hemera; dünyanın dört bir yanından gelen lezzet avcılarını, çağdaş “Asya Pasifik” mutfağının zengin tatları ile Ege üzümlerinden yapılan özel şaraplar ve bölgedeki doğal bitkilerden gelen tatları kusursuz bir şekilde eşleştirerek buluşturuyor.

İlhamını coğrafyasından alan, lezzete incelik ve keyif katan bir konukseverlik ile Reges, a Luxury Collection Resort & SPA, Çeşme, yıl boyunca deniz kenarındaki etkileyici ambiyansıyla ve Çeşme’nin olağanüstü doğasıyla konuklarına benzersiz bir lüks deneyimi sunuyor. Şef Salih Alparslan’ın tecrübelerini yansıttığı yeni ve zengin menüsü ile Hemera Beach Restaurant, hem Reges’in konuklarını hem de dışarıdan gelen misafirlerini Türkiye’de benzerine az rastlanan ve Çeşme yarımadasında rakipsiz bir çağdaş “Asya Pasifik” mutfağı deneyimiyle baştan çıkarma konusunda iddialı.

Çağdaş “Asya Pasifik” mutfağının klasiklerini, bölgenin yerel üreticilerinden temin edilen taze ürünlerle yorumlayan Reges’in hünerli elleri, sizi okyanusları kucaklayan tropikal iklimlerin kalbinde rengarenk bir gurme turuna çıkarıyor.

Misafirlerine Ege Denizi ile iç içe, sofistike ve çağdaş bir Uzakdoğu gastronomi şöleni vadeden Hemera Restaurant, sunduğu lezzetlerin yanı sıra jazz soundundaki programlarıyla da Çeşme gecelerinin uğrak noktalarından elit bir adres olmaya aday...

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Favori Lezzetler