MENÜ
İstanbul 20°
Favori Lezzetler
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Palladium'da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği Festival Havasında Yaşanıyor!
Avm
6 Mart 2018 Salı 16:57

Palladium'da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği Festival Havasında Yaşanıyor!

JLL Türkiye tarafından yönetilen Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü, geleneksel 'Kendini Şımart' etkinlikleriyle festivale dönüştürüyor.

JLL Türkiye tarafından yönetilen Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü, geleneksel 'Kendini Şımart' etkinlikleriyle festivale dönüştürüyor. 8 - 11 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek etkinliklerde, Metin Hara mutlu olmanın yollarını anlatırken, Rıfat Yüzüak ve Özge Ulusoy sektörün gerçek güzellik sırlarını paylaşacak. Profesyonel koç Şirin Yelmen Oktar çalışan annelere çözümcül ipuçları sunarken,Dünya Değişim Akademisi kişisel gelişime destek verecek ve Mest Band Orkestrası'nın performansı ile unutulmaz bir müzik yolculuğuna çıkılacak

Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında geleneksel 'Kendini Şımart 'konseptiyle muhteşem etkinlikler gerçekleştiriyor. Unutulmaz bir festivale dönüşecek etkinliklerde, kişisel mutluluğun toplumsal mutluluğun başlangıcını oluşturduğu, aslında toplumu oluşturan her bir bireyin kendisine verdiği değerle, mutlu ve özgür bireylerden oluşan kendini seven bir toplum yarattığı, örnekleriyle anlatılacak.

Perşembe gününe denk gelen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde, hayatta mutlu olmanın yolları, Yazar Metin Hara tarafından aktarılıyor. Son kitabı 'Dem'i de okuyucuları için imzalayacak olan Metin Hara, AVM misafirlerinin sorularını yanıtlayacak.

Profesyonel MakeUp Artist Rıfat Yüzüak ve ünlü sunucu ve manken Özge Ulusoy ise, sektörün gerçek güzellik sırlarını, AVM misafirleri ile paylaşacak. Kulislerde kullanılan gerçek makyaj ve güzellik tekniklerini öğrenmek, uygulamalı olarak izlemek, kısaca kendini şımartmak isteyenler,11 Mart'ta paylaşılacak bu sırları mutlaka öğrenmeli.

İki çocuklu anne ve profesyonel koç Şirin Yelmen Oktar, çalışan annelerin kendi yaşam dengelerini bulmalarına yönelik yazdığı kitaptan yola çıkarak çalışan annelere çözümcül ipuçları sunacak, deneyimlerinizi dinleyecek.

Dünya Değişim Akademisi Ataşehir Şubesi de etkinliklerde yer alıyor. Depresyon, yalnızlık, cesaretsizlik gibi konularda söyleşi ve nefes tekniği çalışmaları yapacak olan akademi, 'korkularımızdan nasıl kurtulur ve özgürleşiriz'i işleyerek yolumuza bir ışık tutacak.

 

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Favori Lezzetler