MENÜ
İstanbul 18°
Favori Lezzetler
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Mutfak, banyo ve dekorasyonda 40 yıllık tecrübe...
Vitrin
3 Şubat 2019 Pazar 22:47

Mutfak, banyo ve dekorasyonda 40 yıllık tecrübe...

25 yıllık bilgi birikimi ve tecrübeye sahip Mopa’nın en önemli temsilcisi Made Mutfak ile güç ve tecrübesini birleştirerek Mopa Exclusive konsept markasını üst kalite grubu ürün ve hizmetiyle adından söz ettiriyor.

40 yıl önce kurulan, Türkiye’nin ilk modüler mutfak üreticisi Mopa Mutfak, 25 yıllık bilgi birikimi ve tecrübeye sahip Mopa’nın en önemli temsilcisi Made Mutfak ile güç ve tecrübesini birleştirerek Mopa Exclusive konsept markasını üst kalite grubu ürün ve hizmet talep eden müşterilerine uygun olarak, 2014 yılında Dünya’nın en önemli marka mutfak showroom’larının bulunduğu İstanbul Etiler Nispetiye Caddesi’nde faaliyetini sürdürüyor.

Mutfak, banyo ve dekorasyon konularında Dünya’nın seçkin markalarını uzman mimarlık hizmetiyle birleştirerek kusursuz iş yapabilmeyi kendilerine amaç edindiklerini belirten Genel Müdür Nurettin Varol,  güçlü çözüm ortaklarıyla büyük projelere imza attıklarını belirtiyor.

"MOPA Exclusive",  1911 yılında kurulan, 8500 çalışanıyla 68 ülkede faaliyet gösteren ve Türkiye'de 1100'ün üzerindeki satış noktasında hizmet veren,  dünyanın önde gelen mutfak ve banyo sistemleri üreticilerinden FRANKE'nin, 2016 ve 2017'den sonra 2018'de de üst üste üçüncü kez, ithal ve yerli marka mutfak sektörü bayileri arasında perakende satışta en yüksek ciroyu yapan satış noktası oldu.

"MOPA Exclusive", Türkiye'nin ilk modüler mutfak üreticisi "MOPA Mutfak" markasının,  gerek mutfak ve banyo, gerekse, butik mobilya, iç kapı, çelik kapı, vestiyer, giyinme dolapları gibi komple dekorasyon uygulamalarında A-B segment tüketici ihtiyaçlarına A'dan, Z'ye çözüm üreten konsept mağaza, showroom, tasarım ve uygulama merkezi olarak çalışıyor. Hayata geçirdiği tasarımlarda yaşam standartlarını yükseltmeyi ilke edinen "MOPA Exclusive", dekorasyonun tüm unsurlarına ait ürünler konusunda da, saygın kuruluşları bünyesinde toplayarak, fonksiyonelliği, estetik çizgisi, kaliteli ürünleri ve ürün çeşitliliği ile konut sektöründe hizmet veren, 27 yıllık deneyimiyle sektörünün önde gelen markalarından biri.

Mutfak, banyo ve diğer tüm dekorasyon konularında, showroom'da ürünleri görebiliyor, iç mimarlar tarafından 3 boyutlu yapılan tasarımlara istekleriniz doğrultusunda müdahale edip son hale getirdiğinizde ise uygulamasını yaptırabiliyorsunuz. Ayrıca Franke, Miele, Gaggenau gibi dünya markalarının ankastre ürünlerinde de Türkiye'deki en uygun fiyatları bulabileceğiniz MOPA Exclusive mağazasında, isterseniz tüm tadilatıyla birlikte anahtar teslimi hizmet de alınabilmekte.

Şirket, bugüne kadar 10.000'in üzerinde dairenin mutfak, banyo ve dekorasyon işini üstlenmiş olup, yüzlerce daireli sitelerden, münferit projelere kadar her boyutta iş için aynı hizmet kalitesini sağlamasıyla tanınmış durumda.

Ayrıntılı bilgi için: 0212 352 0001 - www.mopaexclusive.com

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Favori Lezzetler