MENÜ
İstanbul 16°
Favori Lezzetler
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
MOPA Exclusive, şimdi de Pakistan'da...
Vitrin
21 Şubat 2019 Perşembe 11:23

MOPA Exclusive, şimdi de Pakistan'da...

MOPA Exclusive konsept markası, İstanbul Etiler Nispetiye Caddesi’nde faaliyetlerine devam ederken, her geçen gün artan ihracat potansiyeliyle de göz dolduruyor.

40 yıldan fazla süredir mutfak üretimi yapan Türkiye'nin ilk modüler mutfak üreticisi MOPA'nın, MOPA Exclusive konsept markası, üst kalite grubu ürün ve hizmet talep eden müşterilerine uygun olarak, Dünya’nın en önemli marka mutfak showroom’larının bulunduğu İstanbul Etiler Nispetiye Caddesi’nde faaliyetlerine devam ederken, her geçen gün artan ihracat potansiyeliyle de göz dolduruyor.

Mutfak, banyo ve dekorasyon konularında Dünya’nın seçkin markalarını uzman mimarlık hizmetiyle birleştirerek kusursuz iş yapabilmeyi kendilerine amaç edindiklerini belirten Genel Müdür Nurettin Varol,  güçlü çözüm ortaklarıyla büyük projelere imza attıklarını belirtiyor. Varol; "Uzun süredir yurt dışı çalışmalarına da ağırlık veriyoruz. MOPA Exclusive olarak İsviçre, İsveç, Libya, KKTC ve Nijerya ihracatlarımız sürüyor.

Şimdi de, Pakistan'ın en büyük inşaat şirketlerinden biri ile yaklaşık 3 aydır süren görüşmelerimiz tamamlandı ve Lahor kentinin en önemli lokasyonundaki MOPA Exclusive mağazası yeni konsept ürünleriyle donatılıyor. Yılda 8000 konut projesi tamamlamayı hedef alan iş ortağımız, Pakistan'ın 10 şehrinde de aynı konsept mağazaların yapılmasını hedefliyor. Nurettin Varol, “bu ihracatlar ile hem şirketimiz hem de ülkemiz açısından katma değer yaratmanın mutluluğunu yaşıyoruz." diye konuştu. Ayrıca ABD'nin Florida eyaletinde, Dubai ve Katar'da da yakında sonuçlanmasını bekledikleri projeler konusunda da umutlu olduklarını belirtti.

MOPA Exclusive, komple dekorasyon uygulamalarında tüketici ihtiyaçlarına A'dan, Z'ye çözüm üreten konsept mağaza, tasarım ve anahtar-teslim uygulama merkezi olarak ta çalışıyor. Hayata geçirdiği tasarımlarda yaşam standartlarını yükseltmeyi ilke edinen MOPA Exclusive, dekorasyonun tüm unsurlarına ait ürünler konusunda da, saygın kuruluşları bünyesinde toplayarak, fonksiyonelliği, estetik çizgisi, kaliteli ürünleri ve ürün çeşitliliği ile konut sektöründe hizmet veren,  deneyimiyle sektörünün önde gelen markalarından biri.

Şirket, bugüne kadar 10.000'lerce konutun mutfak, banyo ve dekorasyon işini üstlenmiş olup, yaptığı her işi lider konumda bitirmeyi ilke edinmiştir. MOPA Exclusive,  1911 yılında kurulan, 8500 çalışanıyla 68 ülkede faaliyet gösteren ve dünyanın önde gelen mutfak ve banyo sistemleri üreticilerinden FRANKE'nin, Türkiye’de 1100'ün üzerindeki satış noktasında hizmet veren bayiler içerisinde 2016 ve 2017'den sonra 2018'de de üst üste üçüncü kez, ithal ve yerli marka mutfak sektörü bayileri arasında perakende satışta en yüksek ciroyu yaparak Türkiye 1.si oldu.

Ayrıntılı bilgi için: 0212 352 00 01 - www.mopaexclusive.com

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Favori Lezzetler