MENÜ
İstanbul 20°
Favori Lezzetler
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Kaserol'den Hamburger ve Hot Dog ziyafeti..
Favori Lezzetler
4 Mayıs 2019 Cumartesi 16:55

Kaserol'den Hamburger ve Hot Dog ziyafeti..

Moda’nın yeni lezzet durağı Kaserol FastGood ve Koşuyolu’nun buluşma noktası Kaserol Eating House 28 Nisan 2019 günü gerçekleştirilen 101 Lezzet Festivali’ne damgasını vurdu.

Kaserol’ün lezzetiyle efsaneleşmiş hamburger ve hot dog’ları için uzun kuyruklar oluşurken, şef İhsan Mersin’in renkli sunumları ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

İstanbul’u İstanbul yapan lezzetlerin ve şehrin en iyi mekânlarının, sınırsız bir tadım deneyimi için buluştuğu 101 Lezzet Festivali’nde Kaserol rüzgarı esti. Bu yıl yine Ortaköy'deki Esma Sultan Yalısı'nda düzenlenen 101 Lezzet 2019’a katılan KaserolFastgood ve Kaserol Eating House’un enfes hamburger ve hot dog’ları için ziyaretçiler uzun kuyruklar oluşturdu. Kaserol şefi İhsan Mersin’in enerjisi yüksek sunumlarıyla renklenen Kaserol standı, festivaldeki ayaküstü lezzetlerin en iddialı noktası oldu. Taptaze, doğal, kaliteli malzemelerle hazırlanan lezzetleriyle fast food’un iyi ve kaliteli olabileceğini gösteren Kaserol, ziyaretçilere unutulmayacak bir çıkmayacak bir tadım deneyimi yaşattı.

İYİ YEMEK KASEROL DEMEK!

Taptaze, doğal, kaliteli malzemelerle hazırlanan lezzetleriyle fast food’un iyi ve kaliteli olabileceğini gösteren Kaserol FastGood ve Kaserol Eating House profesyonel hizmet anlayışı, hızlı servis kalitesi, cazip fiyat alternatifleriyle daima “iyi yemek” sunmayı felsefesi ediniyor ve günün her saatinde “lezzeti sağlıkla harmanlayan keyiflibir mola” sunuyor.

KASEROL MARKASI BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Kaserol markasının 2014’te Üsküdar’da başlayan ve kendi müdavimlerini yaratan lezzet yolculuğu, Kaserol Koşuyolu’ndan sonra Moda’nın yeni gözdesi Kaserol FastGood ile devam ediyor. Markanın ortakları inşaat Mühendisi Koray Sabuncuoğlu, Mimar Ahmet Gökce ve Şef İhsan Mersin’in farklı mesleklerden gelmelerine rağmen yollarının kesiştiği Kaserol markasının arkasında işini tutkuyla yapan bir ekip var. Deneyimli şef İhsan Mersin’in 2014 yılında Bulgurlu’da büyük bir başarıyla hayata geçirdiği Kaserol markasının hikayesi, yeni konut ve ofis projeleriyle İstanbul’un yıldızı yükselen semtlerinden biri haline gelen Koşuyolu’nda açılan Kaserol Eating House ile ivme kazandı. Kısa zamanda Koşuyolu’nun en gözde mekanlarından birine dönüşen Kaserol Eating House’un ardından yollarına hız kesmeden Moda’daki Kaserol FastGood ile devam eden Kaserol,gastronomi alanındaki yatırımlarını büyütmeyi hedefliyor.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Favori Lezzetler