MENÜ
İstanbul 23°
Favori Lezzetler
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Karadut ve Frenk üzümünün doğallığından gelen lezzet
Tanıtım
8 Nisan 2019 Pazartesi 20:46

Karadut ve Frenk üzümünün doğallığından gelen lezzet

Kırmızı meyvelerin ferahlatıcı etkisi Avşar doğal maden suyuyla buluştu

Kırmızı meyvelerin harmonisiyle ortaya çıkan karadut ve Frenk üzümlü maden suyu; Avşar Doğal Maden Suyu’nun yepyeni ürünü. Meyvelerin tatlarını her yudumda hissederken, B ve C vitamininin yanı sıra yüksek antioksidan özeliklerine sahip karadut ve Frenk üzümlü maden suyu, doğal mineralli içeriğiyle bedeninizi zinde tutarken sıra dışı lezzetiyle de damaklarda enfes bir tat bırakıyor.

“Sağlığın başkentinden tüm dünyaya” mottosuyla Avşar Doğal Maden Suyu, gazoz ve meyve aromalı maden suyu çeşitlerini genişletmeye devam ediyor. Avşar Doğal Maden Suyu, karadut ve Frenk üzümü karışımlı yeni lezzetiyle günün her anında size eşlik ederken, doğal mineralli içeriğiyle bedeninizi zinde tutarken sıra dışı lezzetiyle de damaklarda enfes bir tat bırakıyor. İçeriğinde pancar şekerinin kullanıldığı Karadut ve Frenk Üzümü aromalı maden suyu, bulundurduğu B ve C vitaminleriyle grip ve soğuk algınlığına karşı kalkan görevi de görüyor.
Avşar Doğal Maden Suyu, yeni lezzetli karadut ve Frenk Üzümü aromalı maden suyu 6’lı ve 24’lü paketlerde satışa sunuyor.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Favori Lezzetler