MENÜ
İstanbul 22°
Favori Lezzetler
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Hamur işleri artık daha kabarık ve daha çıtır
Tanıtım
7 Ekim 2018 Pazar 21:38

Hamur işleri artık daha kabarık ve daha çıtır

Hotpoint Gentle Steam buharlı fırın, hamur işlerinden vazgeçemeyenlere daha fazla kabarma ve çıtırlık vadediyor.

Geleneksel fırın fonksiyonunun yanı sıra buhar özelliği sunarak pişirme deneyimini tamamendeğiştiren Hotpoint Gentle Steam buharlı fırınlarda yapılan hamur işleri, beklentilerin ötesinde bir lezzet açığa çıkarıyor. Sabah kahvaltıları ve çay saatlerinin heyecanla beklenen eşlikçileri olan hamur işleri, fırında pişirmeye nem ekleyen Hotpoint buharlı fırında pişirildiğinde çok daha hacimli, kıvamlı ve yumuşacık sonuçlar alınmasına imkan veriyor.

Gentle Steam buharlı fırınların iç tabanında bulunan özel alana su eklenebilmesi sayesinde, yiyecekler pişerken doğal nemini kaybetmiyor. Pişirme esnasında ideal sıcaklık ve nem oranını koruyan fırınlardaki buhar fonksiyonu, ekmek başta olmak üzere hamur işlerinde aranılan çıtırlık, yumuşaklık ve kabarıklığı sağlıyor.

Gentle Steam hakkında daha detaylı bilgi almak için https://www.hotpoint.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hotpoint Hakkında: Bir Whirlpool Corporation markası olan Hotpoint, 1911 yılından beri evin her alanında maksimum konfor sunmak için yenilikçi ürünler tasarlıyor. Hotpoint ürünleri, mükemmel performansı, yüksek verimliliği ve sağladığı enerji tasarrufuyla hayatınıza değer katıyor. Evdeki yaşam kalitesini sürekli artırmak isteyenlerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan ürünler, paylaşımın, konforun ve samimiyetin merkezi konumunda bulunuyor.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Favori Lezzetler