MENÜ
İstanbul 14°
Favori Lezzetler
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Gıda Oskarlı: BEE’O’dan Kakao Fındık Ham Bal Propolis
Vitrin
28 Eylül 2019 Cumartesi 09:47

Gıda Oskarlı: BEE’O’dan Kakao Fındık Ham Bal Propolis

Her yaştan insanın beslenmesine doğal destek sağlayan BEE’O, doğal lezzet “Kakao Fındık Ham Bal Propolis” karışımını sütlü ve sütsüz formlarıyla tüketicinin beğenisine sunuyor.

BEE’O Kakao Fındık Ham Bal Propolis ürünü, alternatifleriyle karşılaştırıldığında ilave yağ, şeker ve koruyucu katkı maddesi içermemesi ve tamamen doğal oluşu ile öne çıkıyor. Piyasada mevcut olan, kahvaltılarda tüketilen sürülebilir çikolatalı, fındıklı kremalar yüksek oranda palm yağı ve şeker içerirken, BEE’O’nun geliştirdiği çerezli, ham ballı propolisli karışımlar yüzde 100 doğal olma özelliğini taşıyor. Ürünün içerisinde doğal bir koruyucu olan propolis yer aldığı için herhangi bir koruyucu katkı maddesine gerek kalmıyor. BEE’O Kakao Fındık Ham Bal Propolis karışımındaki propolis, raf ömrü boyunca ürünün bozulmadan kalmasını sağlıyor.

Öğün aralarının doğal beslenme tercihi, ödüllü lezzet

Kahvaltılarda, öğün aralarında keyifle ve lezzetle tüketebilen, tamamen doğal BEE’O Kakao Fındık Ham Bal Propolis, içeriğindeki lif, protein, vitamin ve minerallerle beslenmeye de destek oluyor. Hem yetişkinler hem de çocukların severek tercih ettiği ürünün “sütlü ve sütsüz” çeşitleri, farklı damak zevklerine uygun olarak sütlü ya da bitter tadında farklı bir deneyim sunuyor. BEE’O Kakao Fındık Ham Bal Propolis’in, ABD’nin gıdanın oskarları olarak bilinen Sofi Awards’ta Yeni Ürün Kategorisi birinciliği de bulunuyor.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Favori Lezzetler