MENÜ
İstanbul 18°
Favori Lezzetler
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Foccacia’dan Bir Yeni Şube Daha
Kahvaltı Mekanları
17 Eylül 2017 Pazar 05:37

Foccacia’dan Bir Yeni Şube Daha

Focaccia, İtalyan’ların çok meşhur bir ekmeğin adı. Zeytin, kurutulmuş domates ve özel sebzeler ile harmanlanmış bir ekmek. İstanbul’da bir çok şubesi bulunan Focaccia Şişli’de yeni konsetptiye açılıyor.

Focaccia, 2009 yılında kurulan ve adını İtalyan’ların meşhur ekmeğinden alan bir fırın zinciri. Genç ve dinamik üç ortağını kurusucu olduğu Focaccia İstanbul’da yeni konseptiye yeni şubeler açmaya devam ediyor. Yakında Abide-i Hürriyet Caddesi No 158/1 Biz Cevahir İş Merkezi’nin altında bir yeni şubesini daha açacak olan Focaccia her geçen gün büyüyor. 

Hedeflerinin bir dünya markası olmak mağazaları zinciri yaratmak olduğunu söyleyen ortaklardan Altan Meşin, büyük haller kurarak çıktıkları bu yolda bunu başardıklarını söylüyor. Meşin: “Focaccia, keyfin kalitenin ve tarzın olduğu bir yer. Klasik bir fırın ve pastane gibi çalışmadıklarını söylüyor. Yeme içme sektörünün gözde sitelerinden favorilezzetler.com haber sitesinin 1.yılı dolayısıyla ünlü chefler, yazarlar ve bloggarlara kahvaltı etkinliğine ev sahipliği yapan Focaccia, zengin menüsü ile dikkat çekiyor. Zengin mutfağa sahip mekanda kurabiyeler, pastalar, tatlılar, taze fırından yeni çıkmış miss ekmeklerler, kahvaltı çeşitleri ile hizmet veriyor. Bölge Müdürü Duygu Arslan, Şube Müdürü Mehmet Ali Özdemir ve genç ekibi sıcak ve güleryüzlü tavırlarıyla kendi evinizdeymişsiniz gibi hissettiriyor. favorilezzetler.com olarak bizde başarılar diliyoruz.

 

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Favori Lezzetler