MENÜ
İstanbul 17°
Favori Lezzetler
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Fetgastro Turizm Tedarikçileri Tadım ve Tanıtım Festivali başlıyor!
Etkinlik
30 Ocak 2019 Çarşamba 17:21

Fetgastro Turizm Tedarikçileri Tadım ve Tanıtım Festivali başlıyor!

 Favorilezzetler.com medya sponsorluğunda gerçekleşecek FETGASTRO Turizm Tedarikçileri Tadım ve Tanıtım Festivali, 6-7 Mart tarihlerinde Türkiye’nin en iyi şefleri ve turizm işletmecilerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

FETGASTRO Turizm Tedarikçileri Tadım ve Tanıtım Festivali, Şef Mavi Fethiye Profesyonel Aşçılar Derneği tarafından ve Favorilezzetler.com medya sponsorluğunda organize ediliyor. Türkiye’nin birçok yerinden sayısız lezzetin tanıtılacağı festival, Muğla Fethiye’de Çamköy Kapalı Pazar yeri Marfo Fuar alanında gerçekleşecek. Festivalde Türkiye’nin en iyi şefleri ve turizm işletmecileri bir araya gelme fırsatı bulacak. Turizm işletmelerine tedarikçi faaliyeti gösteren gıda, içecek, ekipman, kimyasal, kırtasiye, tekstil ürünleri ticareti yapan firmalar, otel ve restoran işletmecileri, müdürleri ile buluşacak, ürünlerini tanıtma imkanına sahip olacak.
FETGASTRO Turizm Tedarikçileri Tadım ve Tanıtım Festivali’nin hemen ardından ise 8-9 Mart tarihlerinde Şef  Mavi Fethiye Ulusal yemek Yarışması gerçekleşecek. Yurt içi ve yurt dışından çok sayıda yarışmacının katılacağı yemek yarışması birbirinden eğlenceli ve lezzetli anlara sahne olacak.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Favori Lezzetler