MENÜ
İstanbul 18°
Favori Lezzetler
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Diyarbakır’da lezzet şöleni
Gezi&Seyahat
24 Kasım 2018 Cumartesi 14:13

Diyarbakır’da lezzet şöleni

Favorilezzetler.com’un medya sponsorluğunda TÜYAP tarafından organize edilen Diyarbakır Gurme 2018 Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı, 14-18 Kasım tarihleri arasında, binlerce lezzetsever ve gurmenin katılımıyla gerçekleşti

TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen fuara ilgi büyüktü. Fuar, daha ilk günden 52 bin ziyaretçiyi ağırlayarak önemli bir rakama ulaştı. Van'dan Osmaniye'ye, Mersin'den Sivas'a, Kastamonu'dan Trabzon'a, Hatay'dan Kayseri'ye 28 ilden gelen 112 firmanın katıldığı Diyarbakır Gurme 2018 Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı’nda Anadolu mutfağının lezzetleri tanıtıldı. 


Biz de oradaydık!
Medya spornsorluğunu üstlendiğimiz yarışmada favorilezzetler ailesi olarak tam kadro yer aldık. Şeflerimizin jüri koltuğunda oturduğu yarışmalar, yemek atölyeleri düzenledik, fuara eğlence kattık. Fuarın son gününde ise düzenlediğimiz yarışmada, down sendromlu çocuklar da pizza hazırladı, ortaya renkli görüntüler çıktı. Favorilezzeler.com ekibimizden 16 ulusal gurme ve şef, kenti karış karış gezdi, yöresel lezzetleri deneyimledi. Fuarda ayrıca favorilezzetler.com şeflerinden et ustası Mehmet Butcher ziyaretçilere tecrübelerini aktardı.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Favori Lezzetler