MENÜ
İstanbul 16°
Favori Lezzetler
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Cafe Italiano’dan Franchise atağı...
Favori Mekanlar
24 Mayıs 2019 Cuma 23:48

Cafe Italiano’dan Franchise atağı...

Global Restoran Grup bünyesinde 2003 yılında açılan Cafe Italiano hiç değişmeyen vizyonu ile 16 yıldır 2,5 milyon misafir ağırlarken 2019 yılının yarısından itibaren franchise vereceğini açıkladı.

Türkiye’de ekonominin her geçen gün gelişmesi ve alışveriş merkezlerinin sayısının giderek artması neticesinde ülkemizde franchising sistemi giderek büyümeye başladı. 2003 yılında İstanbul Taksim’de açılan ve açıldığı günden beri gerek yerli, gerekse yabancı misafirlerimize en iyi ve lezzetli İtalyan mutfağını sunan Cafe İtaliano da kendi işini kurmak isteyenler cazip franchise fırsatı sunmaya hazırlanıyor.

Gıda sektöründe 2019 yılının franchise yılı olması beklenirken kriz döneminde en uygun yatırımı sunan Cafe İtaliano 3 senede 55 restoran açmayı planlıyor.

Türkiye’de A’dan Z’ye anahtar teslim restoran kurulumu ile bir ilke imza atmaya hazırlanan Cafe İtaliano’nun başarısının arkasında kaliteli ürünleri, hijyeni, iyi servisi ve güleryüzü var.

Dekorasyonundaki sıcaklık ve ferahlık misafirlerin kendilerini evlerinde ve adeta bahçelerinde hissetmelerini sağlayan Cafe İtaliano, İtalyan Trattoria tarzı dekorasyonu ile her zaman misafir memnuniyetinin ön planda tutulduğu, vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda; gıda sektöründe güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyor ve misafirlerine hizmet veriyor.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Favori Lezzetler