MENÜ
İstanbul 22°
Favori Lezzetler
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Bozcaada Yerel Tatlar Festivali başlıyor
Etkinlik
18 Eylül 2018 Salı 15:42

Bozcaada Yerel Tatlar Festivali başlıyor

Bozcaada’nın yerel lezzetlerini daha çok insanla tanıştırmayı hedefleyen “Bozcaada Uluslararası Yerel Tatlar Festivali”nin hazırlıklarına başlandı. 21-23 Eylül tarihinde 9.’su düzenlenecek olan festivalde her yıl olduğu gibi bu yıl da adalı hanımların hazırladığı yemeklerin tadımları yapılacak.

9. Bozcaada Uluslararası Yerel Tatlar Festivali organizasyon BOZTİD (Bozcaada Turizm İşletmecileri Derneği) tarafından düzenleniyor. Favorilezzetler.com yazarları ve şeflerinin de katılacağı festivalde etkinlikler ve içerik de diğer yıllara oranla artırıldı.

“Bozcaadalıyız” temasıyla yola çıkan festival ekibi, öncelikle festival etkinliklerini birkaç saatle sınırlı tutmayıp tüm güne çıkardı. Festival açılışının ardından Bozcaada meydanında kurulacak stantlarda çeşitli atölye çalışmaları düzenlenecek. Etkinlikleri sadece bir alanla sınırlı tutmayan festival ekibi sokak müzisyenleri, dans, yoga ve pilates workshopları ile konuklara keyifli zamanlar yaşatacak. Alanında ün yapmış ünlü isimlerin de katılacağı festivalde sürpriz etkinlikler de düzenlenecek. 

Festivalin asıl teması olan ‘Yerel Tatlar’ ise yine adalı hanımların kendi elleriyle hazırladıkları yemekleri sunacakları stantlarda yerlerini alacak. Konuklar bu kez adalı hanımlar ile birlikte yemeklerin nasıl yapıldığını da öğrenebilecekler.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar
 
 20 Eylül 2018 Perşembe 21:34
Çok iyi olacağından hiç şüphemiz yok ... heyecanla bekliyoruz! harun calban mama makarna eskişehir mayday rum meyhanesi eskişehir 5324456739
 Birgulunlezzetleri
 18 Eylül 2018 Salı 17:55
Süper heyecanla bekliyoruz.
Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Favori Lezzetler