MENÜ
İstanbul 20°
Favori Lezzetler
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Ankara’da bir Osmanlı kasabı Cezzar Steakhouse
Steakhouse
24 Kasım 2018 Cumartesi 14:22

Ankara’da bir Osmanlı kasabı Cezzar Steakhouse

Adını Osmanlı’da ‘kasap’ anlamına gelen ‘cezzar’ kelimesinden alan Cezzar Steakhouse, Ankara’da açtığı ikinci restoranı ile ‘herkes kaliteli eti uygun fiyata yesin’ anlayışını misafirleriyle buluşturmaya devam ediyor

Cezzar Steakhouse, Türkiye’nin en ünlü steak restoranlarında çalışan şefler ile en iyi etleri buluşturarak Ankara için yeni bir lezzet soluğu olmayı amaçlayarak yola çıktı. Aynı zamanda sloganı “Herkes et yesin!” idi. Öyle de oldu… Kaliteli etleri uygun fiyatlar ile harmanlayarak misafirlerine sunan mekan, Ankara’daki ilk restoranını Balgat’ta açtı. Kısa sürede burger severlerin favori mekanı haline geldi ve ilk mekandan sadece 14 ay sonra ikinci şubesini Yıldız Kule’de açtı.
Özel lezzetler uygun fiyatlar
Cezzar’ın menüsü de bir hayli zengin. Kuzu Newyork, Dallas Steak, Lokum Burger, Dana Sırtı, Şaşlık, Hardallı Dana Bonfile, Toscana, Fiorentina Steak, Antrikot, cheesecake, havuç dilimi… Özel hazırlanmış terayağında pişmiş bonfile dilimleri; Cezzar Special, fırında 6 saat pişmiş kuzu kafes; Asado, 200 gr steak burgeri füme, cehedar peyniri, soğan ve patates tava eşliğinde; Cezzar Burger ise mekanın favorilerinden.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Favori Lezzetler