MENÜ
İstanbul 20°
Favori Lezzetler
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
'Kahve'ye Dair Her şey! 'Palladium Coffee Days' Başlıyor
Avm
20 Şubat 2018 Salı 00:08

'Kahve'ye Dair Her şey! 'Palladium Coffee Days' Başlıyor

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, 22-25 Şubat tarihleri arasında“Kahve Günleri” düzenliyor.

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, 22-25 Şubat tarihleri arasında“Kahve Günleri” düzenliyor. 18 markanın yer aldığı etkinlikte, birbirinden leziz kahve çeşitlerinin keşfedildiği ücretsiz kahve tadımlarından, kahve ve kahve yanında iyi giden lezzetlerin yapımının öğretildiği eğlenceliatölye çalışmalarına kadar, kahveye dair her şey Palladium'da!

Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, 22-25 Şubat'ta “Kahve Günleri” düzenliyor. Kahvenin cezbedici kokusu ve muhteşem tadının keyfi, Palladium Coffee Days'de çıkarılıyor. Ücretsiz kahve tadımlarıyla, keşfin lezzetine varıldığı kahve dünyasında çıkılan bu yolculukta, eğlenceli atölye çalışmalarıyla, evde kahve ve kahvenin yanında iyi giden lezzetlerin yapımının incelikleri, uygulamalı olarak anlatılıyor.

Etkinlikte, Espresso Perfetto, Coffee Manifesto, Drip, Just Coffee, Caffe Yom, Montag Coffee, Molecule Coffee, Pappa Cafe, Jimmy's Coffee Corner, Coffeemania, BaDe Chocolatier, Nescafe Dolce Gusto, Nescafe Gold, Arzum Okka, Ali Muhiddin Hacı Bekir, R&C Tasarım, Tchibo ve Pınar Süt katılımcı marka olarak yer alıyor.

AVM’nin küre alanından ana koridora kadar yayılan organizasyon için kurulan stantlarda, lezzetli tatların tadımları ve satışlar gerçekleşecek. Eğlenceli ve öğretici atölye çalışmaları ve kahveye dair her şeyin yer aldığı etkinlik, 4 gün boyunca devam edecek.

Atölyeler

24 Şubat Cumartesi

13:30 – Hario v60 ile Kahve Demleme Atölyesi - Barista Dilek Kaya

15:00 – Kahve Yanı Lezzetleri-Sağlıklı Atıştırmalıklar Atölyesi - Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Uzmanı Pelin Gümüş & Tuba Başar

16:30 –‘Cold Brew’-Soğuk Demleme Atölyesi - Barista Haluk Tuncay

25 Şubat Pazar

13:30 –Mokapot ile Kahve Demleme Atölyesi - Barista Dilek Kaya

15:00 -Kahve Yanı Lezzetleri-Sağlıklı Atıştırmalıklar Atölyesi -Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Uzmanı Pelin Gümüş & Tuba Başar

16:30 –Evde Profesyonel Kahve Demleme Atölyesi - Barista Emin Yılmaz

 

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Favori Lezzetler